KONTAKT I REZERWACJA

Preferujemy kontakt e-mailowy. Proszę wysłać wiadomość podając daty przyjazdu i wyjazdu, liczbę osób ( jeżeli gośćmi mają być dzieci prosimy o podanie dat urodzin ponieważ cena jest zależna od ich wieku)
Przedstawimy Państwu najbardziej dopasowaną ofertę podając dostępne pokoje

e-mail : willasloneczna@onet.pl

Telefonicznej informacji o pokojach udzielamy w godz. 8-20

Willa Słoneczna
Okuninka ul. IV /131
22-236 Okuninka

N 51 30′ 11″  E 23 32′ 13″

51.502904213765014               23.536672443151474

  • Telefony odbieramy w godz. 8-20
  • tel.komórkowy +48 507 198 393
  • e-mail: willasloneczna@onet.pl
  • NIP PL5651312565

Rezerwacje przyjmujemy telefonicznie i e-mailowo . Po dokonaniu rezerwacji w ciągu 7 dni (chyba że podczas rezerwacji ustalono inaczej) wpłacają Państwo 30% zadatku, pozostałą należność uiszczacie Państwo w dniu przyjazdu. W okresie 1 lipca- 28 sierpnia nie przyjmujemy rezerwacji trwających krócej niż 5 noclegów. Istnieje możliwość negocjacji cen w zależności od terminu i długości pobytu (szczególnie przed sezonem)
W okresie 23 czerwca – 26 sierpnia przyjmujemy  rezerwacje z pełnym wyżywieniem (śniadanie+obiadokolacja) na pobyty minimum 5 dni (5 noclegów) podana cena zawiera  wyżywienie. W pozostałym okresie oferujemy  nocleg ze śniadaniem.

Śniadanie w formie bufetu to 3 dania na ciepło m.innymi jajecznica, parówki, kiełbaski smażone, leczo, naleśniki, racuchy, sery żółte, wędliny, musli, płatki czekoladowe i miodowe, sery topione, twarożki z rzodkiewką, twarożek na słodko, jaja w majonezie, ryba po grecku, tymbaliki, sałatki, pomidory, ogórki, kawa, herbata, kakao, kawa zbożowa, mleko, soki,ciasto, jogurt.

Obiadokolacja to 2 zupy, 3 dania drugie z mięsa, ryby i jarskie: naleśniki, pierogi itp , dodatki : frytki, ziemniaki, kasze, ryż, warzywa na ciepło, surówki, deser, napoje gorące : kawa, herbata.
Szczegółowe menu obiadokolacji jest podane podczas śniadania
W pozostałym okresie pobyty tylko ze śniadaniem. Inne posiłki zapraszamy do naszej restauracji , tam do wyboru dania z karty.
Doba hotelowa zaczyna się o 15 a kończy o 11
PŁATNOŚCI
Przyjmujemy przedpłaty na pobyt tylko w formie zadatku.
(obiekt nie ponosi odpowiedzialności prawnej za dokonanie przedpłaty w innej formie)
Zadatek 30% całości pobytu.

Wpłata zadatku oznacza zaakceptowanie regulaminu . Prosimy przed wpłatą zapoznać się z jego treścią pod tym linkiem.

Regulamin Willa Słoneczna

W przypadku rezygnacji nie dokonujemy zwrotu zadatku.
Za niewykorzystanie całości zarezerwowanego pobytu, pobieramy 50% wartości usługi. Termin wpłaty zadatku max.7 dni od daty dokonania rezerwacji, inny termin- po uzgodnieniu wyznacza recepcja.
Wpłata zadatku tylko po rezerwacji telefonicznej lub e-mailowej. Proszę na przekazie zaznaczać nazwisko, na które była dokonana rezerwacja i dokładne terminy pobytu
Informujemy, że w Okunince pobierana jest opłata miejscowa (2,00 zł za osobę/dobę).
Płatności za pobyt dokonuje się w dniu przyjazdu.
Możliwość dokonania płatności kartą kredytową