CENNIK

ZAPYTANIA PROSZĘ WYSYŁAĆ  NA ADRES E-MAIL:  willasloneczna@onet.pl W TREŚCI PROSZĘ PODAĆ TERMIN,  ILOŚĆ OSÓB I WIEK DZIECI. W ODPOWIEDZI PRZEDSTAWIMY SZCZEGÓŁOWĄ KALKULACJĘ POBYTU WRAZ Z NUMERAMI DOSTĘPNYCH POKOI KTÓRE BĘDZIE MOŻNA OBEJRZEĆ W ZAKŁADCE „POKOJE’
GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY PRZY REZERWACJACH BEZ POŚREDNIKÓW i PŁATNOŚCIACH GOTÓWKĄ LUB PRZELEWEM

U nas nie ma ukrytych cen. W propozycji pobytu otrzymują Państwo cenę ostateczną. Możecie być Państwo pewni że nasze ceny są stałe, nie tak jak w innych ośrodkach z dopiskiem „OD”. I okazuje się że za napoje, deser trzeba dodatkowo zapłacić, a dania są do wyboru z tym że  można wybrać tylko jedno. U nas je się ile się chce i co się chce. Jak ktoś da radę może spróbować wszystkiego. Parking jest bezpłatny dla naszych gości, ręczniki i mydło też jest w cenie.

Ceny mamy podzielone na sezon wysoki i sezon niski. W zależności od sezonu zawierają różne posiłki w cenie. Zapraszam do zapoznania się z nimi w tabelach poniżej.

CENNIK sezon wysoki

CENNIK sezon niski

Przy pobycie 2 dzieci do 2 roku życia doliczamy tak jak za pobyt i wyżywienie dla jednego dziecka pow. 3 roku życia.

Doba hotelowa zaczyna się od godz. 15 obiadokolacją , a kończy do godz. 11   po śniadaniu w dniu wyjazdu.

Od 26 czerwca do 29  sierpnia przyjmujemy  rezerwacje na pobyty minimum 5 noclegów w pakiecie  dwoma posiłkami.

Wyżywienie : śniadanie (w godz.8-10) oraz obiadokolacja   (w godz.15-17) serwowane są w formie bufetu. W okresie poza  wysokim sezonem w przypadku małej ilości gości  serwujemy śniadania indywidualnie.

Śniadanie w formie bufetu to dania na ciepło m.innymi jajecznica, parówki, kiełbaski smażone, leczo, naleśniki, racuchy. Sery żółte, wędliny, musli, płatki czekoladowe i miodowe, sery topione, twarożki z rzodkiewką, twarożek na słodko, jaja w majonezie, ryba po grecku, tymbaliki, sałatki, pomidory, ogórki, kawa, herbata, kakao, kawa zbożowa, mleko,  soki, coś na słodko, jogurt.

Obiadokolacja to 2 zupy, 3 dania drugie mięsne i jarskie : naleśniki, pierogi itp , dodatki : frytki, ziemniaki, kasze, ryż, warzywa na ciepło, surówki, deser, napoje gorące : kawa, herbata oraz zimny napój. Wszystkim częstują się Państwo sami, nie ma żadnych ograniczeń.

Przykładowe zdjęcia z tych posiłków, sposób podania można zobaczyć w zakładce GALERIA

Szczegółowe menu obiadokolacji jest podane podczas śniadania

Pobyty  krótsze niż 5 noclegów( wysoki sezon) 20% dopłata.

DODATKOWE OPŁATY

Informujemy, że w Okunince pobierana jest opłata miejscowa  2,00 zł za osobę/dobę.
Płatności za pobyt dokonuje się w dniu przyjazdu.