CENNIK

ZAPYTANIA PROSZĘ WYSYŁAĆ  NA ADRES E-MAIL:  willasloneczna1@gmail.com     W TREŚCI PROSZĘ PODAĆ TERMIN,  ILOŚĆ OSÓB I WIEK DZIECI. W ODPOWIEDZI PRZEDSTAWIMY SZCZEGÓŁOWĄ KALKULACJĘ POBYTU WRAZ Z NUMERAMI DOSTĘPNYCH POKOI KTÓRE BĘDZIE MOŻNA OBEJRZEĆ W ZAKŁADCE „POKOJE’
GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY PRZY REZERWACJACH BEZ POŚREDNIKÓW i PŁATNOŚCIACH GOTÓWKĄ LUB PRZELEWEM

U nas nie ma ukrytych cen. W propozycji pobytu otrzymują Państwo cenę ostateczną. Możecie być Państwo pewni że nasze ceny są stałe, nie tak jak w innych ośrodkach z dopiskiem „OD”. I okazuje się że za napoje, deser trzeba dodatkowo zapłacić, a dania są do wyboru z tym że  można wybrać tylko jedno. U nas je się ile się chce i co się chce. Jak ktoś da radę może spróbować wszystkiego. Parking jest bezpłatny dla naszych gości, ręczniki i mydło też jest w cenie.

Ceny mamy podzielone na sezon wysoki i sezon niski. W zależności od sezonu zawierają różne posiłki w cenie. Zapraszam do zapoznania się z nimi w tabelach poniżej.


Przy pobycie 2 dzieci do 2 roku życia doliczamy tak jak za pobyt i wyżywienie dla jednego dziecka pow. 2 roku życia.

Doba hotelowa zaczyna się od godz. 14 obiadem (może się darzyć że pokój będzie dostępny dopiero od godz. 15 gdyż musimy go zdezynfekować, do tego celu używamy płynów dezynfekcyjnych ale też lamp UV-C które potrzebują czasu aby być skuteczne) , a kończy do godz. 11   po śniadaniu w dniu wyjazdu.

Od 26 czerwca do 26  sierpnia przyjmujemy  rezerwacje na pobyty minimum 5 noclegów w pakiecie  dwoma posiłkami.

Wyżywienie : śniadanie (w godz.8-10) oraz obiady   (w godz.14-16) serwowane są w formie bufetu. W okresie poza  wysokim sezonem w przypadku małej ilości gości  serwujemy śniadania indywidualnie.

Śniadanie w formie bufetu to dania na ciepło m.innymi jajecznica, parówki, kiełbaski smażone, leczo, naleśniki, racuchy. Sery żółte, wędliny, musli, płatki czekoladowe i miodowe, sery topione, twarożki z rzodkiewką, twarożek na słodko, jaja w majonezie, ryba po grecku, tymbaliki, sałatki, pomidory, ogórki, kawa, herbata, kakao, kawa zbożowa, mleko,  soki, coś na słodko, jogurt.

Obiad to 2 zupy, 3 dania drugie mięsne i jarskie : naleśniki, pierogi itp , dodatki : frytki, ziemniaki, kasze, ryż, warzywa na ciepło, surówki, deser, napoje gorące : kawa, herbata oraz zimny napój. Wszystkim częstują się Państwo sami, nie ma żadnych ograniczeń.

Przykładowe zdjęcia z tych posiłków, sposób podania można zobaczyć w zakładce GALERIA

Szczegółowe menu obiadokolacji jest podane podczas śniadania

Pobyty  krótsze niż 5 noclegów 30% dopłata.

DODATKOWE OPŁATY

Informujemy, że w Okunince pobierana jest opłata miejscowa  2,00 zł za osobę/dobę.
Płatności za pobyt dokonuje się w dniu przyjazdu.