KONTAKT I REZERWACJA

REGULAMIN WILLA SŁONECZNA
ZAPYTANIA PROSZĘ WYSYŁAĆ  NA ADRES E-MAIL:

  willasloneczna1@gmail.com

W TREŚCI PROSZĘ PODAĆ TERMIN,  ILOŚĆ OSÓB I WIEK DZIECI. W ODPOWIEDZI PRZEDSTAWIMY SZCZEGÓŁOWĄ KALKULACJĘ POBYTU WRAZ Z NUMERAMI DOSTĘPNYCH POKOI KTÓRE BĘDZIE MOŻNA OBEJRZEĆ W ZAKŁADCE „POKOJE’
GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY PRZY REZERWACJACH BEZ POŚREDNIKÓW i PŁATNOŚCIACH GOTÓWKĄ LUB PRZELEWEM

Telefonicznej informacji o pokojach udzielamy w godz. 8-20

Willa Słoneczna
Okuninka ul. IV /131
22-200 Okuninka

KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ MAPĘ DOJAZDU

 • Telefony odbieramy w godz. 8-20
 • tel.komórkowy +48 507 198 393
 • e-mail: willasloneczna1@gmail.com
 • NIP PL5651312565

Rezerwacje przyjmujemy telefonicznie i e-mailowo. Po dokonaniu rezerwacji  wpłacają Państwo 40% zadatku, pozostałą należność uiszczacie Państwo w dniu przyjazdu. W okresie 1 lipca- 28 sierpnia nie przyjmujemy rezerwacji trwających krócej niż 5 noclegów. Istnieje możliwość negocjacji cen w zależności od terminu i długości pobytu (szczególnie przed sezonem)
W okresie 23 czerwca – 28 sierpnia przyjmujemy  rezerwacje z wyżywieniem (śniadanie+obiady) na pobyty minimum 5 noclegów, podana cena zawiera  wyżywienie. W pozostałym okresie oferujemy  nocleg ze śniadaniem.

Śniadanie w formie bufetu to 2-3 dania na ciepło do wyboru m.innymi jajecznica, parówki, kiełbaski smażone,  oraz sery żółte, wędliny, musli, płatki czekoladowe i kukurydziane, sery topione, twarożki z rzodkiewką, twarożek na słodko, jaja w majonezie,pasty jajeczne,  ryba po grecku, tymbaliki, sałatki, pomidory, ogórki, kawa, herbata, kakao, kawa zbożowa, mleko, soki,ciasto, jogurt.

Obiad to 2 zupy, 3 dania drugie z mięsa, ryby , bezmięsne, naleśniki, pierogi itp , dodatki : frytki, ziemniaki, kasze, ryż, warzywa na ciepło, surówki, deser, napój zimny, napoje gorące : kawa, herbata.
Szczegółowe menu obiadu jest podane podczas śniadania
Doba hotelowa zaczyna się od 15.00  a kończy do 11.00
PŁATNOŚCI
Przyjmujemy przedpłaty na pobyt tylko w formie zadatku.
(obiekt nie ponosi odpowiedzialności prawnej za dokonanie przedpłaty w innej formie)
Zadatek 40% całości pobytu.

Wpłata zadatku oznacza zaakceptowanie regulaminu . Prosimy przed wpłatą zapoznać się z jego treścią pod tym linkiem:

REGULAMIN WILLA SŁONECZNA

   

W przypadku rezygnacji nie dokonujemy zwrotu zadatku.

 Termin wpłaty zadatku max.3 dni od daty dokonania rezerwacji, inny termin- po uzgodnieniu wyznacza recepcja.
Wpłata zadatku tylko po rezerwacji  e-mailowej lub telefonicznej. Proszę na przekazie zaznaczać nazwisko, na które była dokonana rezerwacja i dokładne terminy pobytu
Informujemy, że w Okunince pobierana jest opłata miejscowa (2,00 zł za osobę/dobę).
Płatności za pobyt dokonuje się w dniu przyjazdu.
Możliwość dokonania płatności kartą kredytową

Szanowni Państwo,
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem ich danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO). Celem RODO jest ujednolicenie zasad przetwarzania danych osobowych na obszarze Unii Europejskiej oraz zagwarantowanie praw osób, których te dane dotyczą.

W związku z powyższym, w dalszej części korespondencji, znajdziecie Państwo informacje, dotyczące przetwarzania i ochrony Państwa danych osobowych przez FHU Słoneczna Okuninka IV/131 NIP PL5651312565 Regon 110708870

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:

 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Willa Słoneczna Okuninka IV/131 22-200 Włodawa
 2. Administrator nie ustanowił Inspektora Ochrony Danych. W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych i w celu realizacji Państwa praw, wskazujemy dane kontaktowe do osoby pełniącej funkcję Administratora Bezpieczeństwa Informacji, z którym mogą się Państwo skontaktować w sprawach ochrony swoich danych osobowych: adres e-mail: willasloneczna@onet.pl lub pisemnie na adres siedziby wskazany w punkcie 1.
 3. Jako administrator danych osobowych informujemy, ze dane osobowe są zbierane i przetwarzane wyłącznie w celach:
 4. realizacji Państwa rezerwacji,
 5. niezbędnym do zawarcia umowy w oparciu o Państwa zainteresowanie ofertą,
 6. niezbędnym do wykonania umowy, której jesteście Państwo stroną
 7. wsparcia obsługi Państwa pobytów
 8. marketingowych (po uprzednim udzieleniu zgody)
 9. wykonania ciążących na nas obowiązków prawnych
 10. Podstawą do przetwarzania Państwa danych jest prawnie uzasadniony interes FHU Słoneczna w Okunince polegający na prowadzeniu jego działalności gospodarczej i rozszerzaniu rynku jego usług.
 11. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym .
 12. Państwa dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
 13. Państwa dane osobowe będą przetwarzane tak długo jak będzie aktualny cel, w którym są przetwarzane lub do momentu kiedy podstawą będą inne przepisy prawa, w tym przepisy o rachunkowości. W przypadku roszczeń Państwa dane osobowe będą przetwarzane do momentu ich przedawnienia, wynikającego z kodeksu cywilnego. Po upływie tych terminów Państwa dane będą usuwane. Dane przetwarzane na potrzeby marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług przetwarzamy do momentu, aż zgłoszą Państwo sprzeciw względem ich przetwarzania w tym celu.
 14. Jako osobie fizycznej, przysługuje Państwu prawo dostępu do treści Państwa danych, ich sprostowania, żądania ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, ich przenoszenia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. W przypadku potrzeby skorzystania z tych uprawnień prosimy o kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych. Informujemy także, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych [po 25 maja 2018 r.: do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych].
 15. Podanie przez Państwa danych osobowych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do świadczenia usług na podstawie zawartych umów i / lub zleceń / zamówień / proform, a także przygotowywania oferty i zawarcia umowy na świadczenie innych usług Administratora.

Jednocześnie chcielibyśmy pozostawać z Państwem w kontakcie i móc nadal przesyłać informacje nt. naszych promocji , nowości, cenników – dlatego prosimy o wyrażenie zgody na przesyłanie newslettera, poprzez wysłanie odpowiedzi na poniższy e-mail na adres willasloneczna@onet.pl w tytule wpisując ZGODA.

Z wyrazami szacunku,

Renata Kiecana Willa Słoneczna Okuninka