COVID-19 BEZPIECZEŃSTWO

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną na świecie podjęliśmy szereg kroków mających na celu zabezpieczenie gości oraz pracowników przed ewentualnym zakażeniem.

Prosimy o zapoznanie się z zasadami które stworzyliśmy i przestrzeganie ich podczas pobytu.

JEŻELI MIELI PAŃSTWO KONTAKT Z OSOBAMI ZARAŻONYMI LUB SAMI CZUJECIE SIĘ ŹLE PROSIMY O ZREZYGNOWANIE Z PRZYJAZDU.

RECEPCJA

PROSIMY O WCHODZENIE DO RECEPCJI POJEDYNCZO, NAJLEPIEJ PO JEDNEJ OSOBIE Z POKOJU. PO WEJŚCIU PROSIMY O ZDEZYNFEKOWANIE RĄK

PROSIMY O ZMINIMALIZOWANIE KONTAKTU Z RECEPCJĄ DO NAJWAŻNIEJSZYCH SPRAW, KTÓRYCH NIE MA MOŻLIWOŚCI ZAŁATWIĆ TELEFONICZNIE.

PROSIMY O PRZYJAZD NIE WCZEŚNIEJ JAK O GODZ.14. OD GODZINY 14 MOŻNA BĘDZIE PÓJŚĆ NA OBIAD ALE POKÓJ UDOSTĘPNIMY PAŃSTWU OD GODZ.15. PO POSPRZĄTANIU POTRZEBUJEMY JESZCZE CZASU ABY POKÓJ ZDEZYNFEKOWAĆ , UŻYWAMY W TYM CELU LAMP UV-C, POTEM POTRZEBNE JEST JESZCZE TROCHĘ CZASU NA WYWIETRZENIE POKOJU.

RESTAURACJA

  • Po wejściu na salę konsumpcyjną prosimy o bezwzględne zdezynfekowanie rąk, płyny i instrukcje znajdują się w toalecie i na stoliku przy wejściu.
  • Prosimy o podchodzenie do stołów z jedzeniem po zdezynfekowaniu rąk lub w rękawiczkach i  maseczce/przyłbicy.
  • Jeżeli w danej chwili ktoś nakłada sobie jedzenie, prosimy zająć miejsce przy wolnym, zdezynfekowanym stoliku i poczekać aż te osoby skończą
  • Można w czasie oczekiwania nalać sobie napoje które są przy drugim bufecie, przestrzegając tych samych zasad co przy bufecie z jedzeniem
  • Jednocześnie przy bufecie mogą przebywać osoby tylko ze wspólnego gospodarstwa domowego (takie które zazwyczaj przebywają razem) od pozostałych osób prosimy o zachowanie dystansu min.1,5m
  • Po skończonym jedzeniu talerze proszę zostawić na stole, nie odnosić ich, obsługa zajmie się posprzątaniem i przygotowaniem stolika następnym gościom.
  • Prosimy o przychodzenie na posiłki w różnych godzinach, nie koniecznie w chwili ich rozpoczęcia, mamy 15 pokoi a 10 stolików więc nie ma możliwości aby wszyscy mogli usiąść jednocześnie. Nikomu nic nie zabraknie, donosimy tyle świeżego jedzenia aby wszystkim wystarczyło i  wyszli zadowoleni po posiłku.